Święty (255)

serial komediowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tamara korzysta z przywilejów kierowniczego stanowiska. Spędza też coraz więcej czasu z Marcinem. Do Uroczyska przyjeżdża audytor. W sklepie wybucha panika z powodu możliwej kontroli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się z kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Tamara korzysta z przywilejów kierowniczego stanowiska. Spędza też coraz więcej czasu z Marcinem. Natomiast stara się ograniczyć jego kontakt z Luizą. Do Uroczyska przyjeżdża audytor. W sklepie wybucha panika z powodu możliwej kontroli. Jednak celem wizyty mężczyzny jest inne miejsce. Okazuje się, że podczas akcji Żbikowski dostał ataku paniki. Nie przyznaje się do tego i odrzuca propozycję opieki od Laury. Jego stan się pogarsza, gdy widzi urządzoną dla siebie ceremonię pogrzebową. Przełamuje jednak dumę i zwraca się do lekarki po poradę. Zenek otrzymuje medal za pomoc w zatrzymaniu przestępców. Bogna jest rozczarowana, że nie została przewidziana nagroda pieniężna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...