Policjantki i Policjanci (584)

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Patrol udaje się do sklepu monopolowego, w którym ktoś ukradł pieniądze z kasy i ranił nożem ekspedientkę. Okazuje się, że monitoring w lokalu został wyłączony. Podejrzana jest córka właścicieli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Patrol udaje się do sklepu monopolowego, w którym ktoś ukradł pieniądze z kasy i ranił nożem ekspedientkę. Okazuje się, że monitoring w lokalu został wyłączony. Podejrzana jest córka właścicieli. Dziewczyna zniknęła. Funkcjonariusze postanawiają porozmawiać z jej chłopakiem. Zuza i Zapała zauważają na chodniku kobietę, która wykręca rękę jakiemuś mężczyźnie. Twierdzi, że chciał on ją molestować. Po służbie Krzysiek zanosi koleżance nowy zasilacz do komputera. Kilka godzin później do drzwi policjantki puka Emilka, która jest zaniepokojona długą nieobecnością męża.

Występują

Zobacz także

Ładuję...