Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (278)

serial kryminalny Polska 2019  od 16 lat

W skrócie

W willi państwa Majów znaleziony zostaje chłopak z pociętą twarzą. Jest w ciężkim stanie. Ze znalezionych przy rannym dokumentów wynika, że jest synem Majów. Małżeństwo jednak temu zaprzecza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

W willi zamożnego małżeństwa, państwa Majów, znaleziony zostaje chłopak z pociętą twarzą. Jest w ciężkim stanie. Ze znalezionych przy ofierze dokumentów wynika, że chłopak jest synem Majów. Małżeństwo, które właśnie wróciło z egzotycznych wakacji, utrzymuje jednak, że nie zna ofiary. Ich prawdziwego syna, Pawła, od dłuższego czasu nikt nie widział. Chłopak podobno wdał się w podejrzane towarzystwo i zerwał kontakty z dotychczasowymi znajomymi. Komisarz Jawor niespodziewanie wykazuje duże zainteresowanie Tośką Wawerską. Ojciec dziewczyny jest zapracowany i nie ma czasu dla córki. Daga Górska odkrywa tymczasem, że partner Wawerskiego, Marek Gawlik, potrafi być naprawdę dobrym przyjacielem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...