Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (764)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Śledczy badają sprawę morderstwa znanego fotografa. Wychodzi na jaw, że ofiara miała długi. Sikor i Mrozu muszą dostarczyć szefom mafii dowody na to, że dokonali zabójstwa na zlecenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Funkcjonariuszy czekają kolejne wyzwania. Oprócz przeróżnych sytuacji w komendzie i pasjonujących dochodzeń, załoga zmierzy się z zawirowaniami w życiu prywatnym. Dramatyczne zdarzenia, zmagania i codzienne kłopoty przeplatać się będą ze wzruszającymi oraz radosnymi chwilami.

W tym odcinku

Śledczy muszą rozwikłać sprawę morderstwa znanego fotografa. Mężczyzna zginął od porażenia paralizatorem. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że zamordowany miał długi, a jednym z jego wierzycieli był handlarz narkotykami. Problem w tym, że wspomniany diler to syn sędziego i zdaje się być nietykalny. Tymczasem Sikor i Mrozu muszą dostarczyć szefom mafii dowody na to, że dokonali zabójstwa na zlecenie. Jeśli robota się nie powiedzie, jednego z nich czeka śmierć. Kłopoty pojawiają się, gdy Górska rozpoczyna własne dochodzenie w tej sprawie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...