Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (761)

serial kryminalny Polska 2024  od 16 lat

W skrócie

Górska i Sikor wyjaśniają sprawę morderstwa właściciela zakładu pogrzebowego. Przed śmiercią był on torturowany. Wdowa twierdzi, że to zemsta dawnych przełożonych męża, który pracował dla mafii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Funkcjonariuszy czekają kolejne wyzwania. Oprócz przeróżnych sytuacji w komendzie i pasjonujących dochodzeń, załoga zmierzy się z zawirowaniami w życiu prywatnym. Dramatyczne zdarzenia, zmagania i codzienne kłopoty przeplatać się będą ze wzruszającymi oraz radosnymi chwilami.

W tym odcinku

Górska i Sikor kontynuują współpracę, na którą oboje nie mają ochoty. Wspólna antypatia zdaje się rosnąć. Mają do rozwiązania sprawę zamordowanego właściciela zakładu pogrzebowego. Jego ciało znaleziono w jednej z trumien. Przed śmiercią był torturowany. Brutalnie go pobito oraz odcięto palce dłoni. Żona denata twierdzi, że to zemsta jego dawnych przełożonych. Zamordowany pracował kiedyś dla mafii i z powodu niespłaconych długów musiał się ukrywać. Tymczasem do Sikory odzywa się dawny przyjaciel, Michał Garda, który prosi, aby śledczy pomógł mu w zlikwidowaniu pewnego mężczyzny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...