Policjantki i Policjanci (410)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci badają sprawę bójki w galerii sztuki. Klient twierdzi, że sprzedano mu fałszywy obraz. Zieliński i Zatońska interweniują też w sprawie wypadku. Kierowca auta wjechał w stoisko z kwiatami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków.

W tym odcinku

Szymon widzi swoją partnerkę, która po godzinach kupuje dopalacze. Po tym zmienia zdanie o Joannie. Tymczasem muszą zająć się zgłoszeniem dotyczącym bójki w galerii sztuki. Na komisariat zadzwonił klient, który twierdzi, że sprzedano mu fałszywy obraz. Właściciel twierdzi jednak, że w ogóle nie doszło do transakcji. Sprawa jednak wyjaśnia się sama, gdy syn właściciela galerii dobrowolnie przyznaje się do oszustwa. Niebawem okazuje się jednak, że sprawa ma drugie dno. Tego dnia Zieliński i Zatońska interweniują także w sprawie wypadku samochodowego. Nieznany sprawca wjechał w stoisko z kwiatami, po czym uciekł, porzucając samochód. W bagażniku auta policjanci znajdują coś, czego się nie spodziewali. Po pracy Aśka wręcza Szymonowi prezent.

Występują

Zobacz także

Ładuję...