Policjantki i Policjanci (834)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Funkcjonariusze dostają informację o porwaniu dziecka. Patrol ustala, że nie było to uprowadzenie lecz interwencja ojca, który zabrał pociechę od nieodpowiedzialnej matki biorącej narkotyki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Pani Halina wykrywa kolejne przestępstwo. Chodzi o uprowadzenie małego dziecka. Funkcjonariusze stawiają się pod wskazanym adresem. Na miejscu zastają nieprzytomną kobietę. Okazuje się, że młoda matka jest pod wpływem narkotyków, a dziecka faktycznie nie ma w domu. Patrol ustala, że nie było to uprowadzenie lecz interwencja ojca, który zabrał pociechę od nieodpowiedzialnej matki. Witacki wzywa Białacha na rozmowę w cztery oczy. Istnieje podejrzenie, że na komendzie działa kret, a Mikołaj ma go odnaleźć. Uwaga stróża prawa skupia się na Darku, z którym, w zastępstwie Leny, odbywa swój patrol. Tymczasem Roman i Matylda interweniują na placu zabaw w sprawie kradzieży dziecięcej łopatki. Strażnicy muszą doprowadzić do porządku nadgorliwych rodziców.

Występują

Zobacz także

Ładuję...