Na sygnale: Zostań ze mną (271)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zosia nadal jest pochłonięta przygotowaniami do ślubu. Nowy proponuje jej swoją pomoc. Ukrywa, że wciąż jest w niej zakochany. Na dyżurze Góra trafia do pacjenta, który ma kłopoty z pamięcią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Artur wciąż ukrywa przed Lidką zniknięcie Roberta. Może liczyć przy tym na wsparcie Martyny. Zosia nadal jest pochłonięta przygotowaniami do ślubu. Nowy proponuje jej swoją pomoc. Ukrywa, że wciąż jest w niej zakochany. Na dyżurze doktor Góra trafia do pacjenta, który wydaje się całkowicie zdrowy. Nie pamięta jednak, że kilka minut wcześniej zadzwonił na numer alarmowy. Wiktor jedzie z ekipą do wypadku samochodowego. Pomaga nieprzytomnej kobiecie. Pacjentka, choć nie doznała poważnego urazu, musi walczyć o życie. Potocki odkrywa, że Anna zaręczyła się z Wiktorem. Postanawia porozmawiać z byłą żoną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...