Policjantki i Policjanci (377)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Informacja o związku Białacha i Rachwał dociera do Jaskowskiej. Juliusz musi przeprowadzić pogadankę o narkotykach w szkole. Tego dnia patrol piąty zajmuje się też sprawą podpalenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków.

W tym odcinku

Informacja o związku Białacha i Rachwał dociera do Jaskowskiej. Ktoś przesyła pani komendant zdjęcie całującej się na służbie pary. Jaskowska musi wyciągnąć konsekwencje. Karolina uważa, że tajemniczym donosicielem jest Borys, który nigdy nie przepadał za Mikołajem. Tymczasem Juliusz musi odwiedzić jedno z wrocławskich liceów i przeprowadzić pogadankę o narkotykach. Towarzyszy mu jego pies. Nikt nie podejrzewa, że rutynowe zadanie wprowadzi wiele zamieszania w życie jednego z licealistów. Tego dnia patrol piąty zajmuje się też sprawą podpalenia. Straż pożarna nie ma wątpliwości, że nie był to wypadek. Policjanci rozpoczynają śledztwo od rozmowy z właścicielką nieruchomości. Kobieta jest przekonana, że był to akt zemsty jednego z członków jej rodziny. Patrol przesłuchuje podejrzanego, ale niebawem wpada na inny trop.

Występują

Zobacz także

Ładuję...