Na sygnale: Kac w wielkim mieście (268)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zosia i Tomek rozpoczynają przygotowania do ślubu. Chcą, by uroczystość odbyła się jak najszybciej. Banach jedzie z zięciem na zakupy, by kupić garnitur. W przymierzalni chory słabnie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Zosia i Tomek rozpoczynają przygotowania do ślubu. Chcą, by uroczystość odbyła się jak najszybciej. Narzeczonych wspierają Wiktor i Anna. Banach jedzie z przyszłym zięciem na zakupy, by kupić garnitur. W przymierzalni chory słabnie. Mówi lekarzowi, że musi odwołać ślub. Nie chce, by Zosia wchodziła w związek, który nie ma przyszłości. Wiktor próbuje przekonać go, by walczył do końca. Nowy wciąż spotyka się z Maryną, a doktor Góra nadal na prośbę Lidki opiekuje się Robertem. Ratownicy jadą na wezwanie do mężczyzny, który nie stroni od imprez. Kolejną rozrywkową noc zakończył nieprzytomny u boku egzotycznej tancerki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...