Policjantki i Policjanci (372)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emilia Drawska rozważa powrót do służby. Ola i Krzysiek przyjmują zgłoszenie dotyczące kradzieży u jubilera. Okazuje się, że właściciel sklepu sam ujął złodziejkę i zamknął ją na zapleczu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków.

W tym odcinku

Emilka Drawska rozważa powrót do służby. Komendant Jaskowska ma pewien pomysł, który pomoże kobiecie podjąć decyzję. Krzyśkowi na patrolu towarzyszy Ola. Pierwsze zgłoszenie dotyczy kradzieży u jubilera. Na miejscu okazuje się, że właściciel sklepu sam ujął złodziejkę i zamknął ją na zapleczu. Kobieta nie przyznaje się do winy, a rewizja niczego nie wykazuje. Niebawem skradziony pierścionek znajduje się. Sprawa jednak okazuje się o wiele bardziej skomplikowana i ma związek z pewnym morderstwem. Tymczasem Zosia jest przesłuchiwana w sprawie Mariusza. Śledczy nie chce uwierzyć w wersję przedstawioną przez narzeczoną oskarżonego. Pod komendą zjawiają się dziennikarze, którzy nalegają, by Jaskowska wydała oświadczenie w tej sprawie. Tymczasem patrol szósty jedzie do mężczyzny, który pije alkohol na przystanku autobusowym. Ten niespodziewanie próbuje podciąć sobie żyły.

Występują

Zobacz także

Ładuję...