Policjantki i Policjanci (356)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Białach i Rachwał dostają wezwanie do prywatnej szkoły. Dziewięciolatek spadł z drabinki na placu zabaw. Ojciec domaga się zwolnienia opiekunki. Kolejne zgłoszenie dotyczy pobicia na autostradzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami.

W tym odcinku

Do drzwi Białacha puka Edek. Tym razem jest trzeźwy. W dłoni dzierży bukiet kwiatów. Chce się pogodzić z Janką. Tymczasem Jaskowska przeprowadza poważną rozmowę z Zosią. Tłumaczy jej, że ślub z Mariuszem nie zapewni jej żadnej taryfy ulgowej. Białach i Rachwał dostają wezwanie do prywatnej szkoły podstawowej, gdzie 9-latek spadł z drabinki na szkolnym placu zabaw. Ojciec dziecka domaga się zwolnienia świetliczanki, która w tym czasie opiekowała się dziećmi. W toku śledztwa okazuje się jednak, że to nie była jej wina. Karolina i Mikołaj zastanawiają się, dlaczego dyrektor szkoły próbuje zatuszować pewien istotny dla sprawy fakt. Kolejne zgłoszenie dotyczy pobicia na autostradzie. Agresywny mężczyzna zaatakował innego kierowcę, który rzekomo zajechał mu drogę. Podczas rozmowy z policją winny zaczyna mówić od rzeczy i słaniać się na nogach. Jaskowska mówi Mikołajowi, że Borys może mieć kłopoty. Prosi Białacha o wyjaśnienia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...