Teleman

Rodzina zastępcza | odc. 5: Dieta cud

serial komediowy Polska 2004  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Jędrula mówi Alutce, że widział Elizę, namiętnie całującą się z jakimś chłopakiem. Alutka pędzi z tą wiadomością do Jacka, a Eliza postanawia się zemścić na Jędruli. Używa do tego magii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Pogrążona w depresji Alutka jest przekonana, że młode pokolenie jest chore emocjonalnie i pozbawione miłości. Jędrula gorąco temu zaprzecza i mówi, że widział właśnie na podjeździe Elizę, która namiętnie całowała się z jakimś chłopakiem. Dziewczyna wymogła na nim wprawdzie zachowanie tajemnicy, ale Alutka natchniona radosną wiadomością pędzi do Jacka. Ten nie może się powstrzymać od umoralniającego kazania. Eliza nie może darować Jędruli i postanawia się zemścić. Używa do tego magii. Jackowi dokucza przeraźliwy ból w krzyżu. Przez najbliższy czas musi wylegiwać się w ciepłym i nie może zajmować się domem. Ulka przejmuje się stanem szwagra i zaleca mu lekkostrawną dietę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...