Rodzina zastępcza | odc. 163: Kino domowe

serial komediowy Polska 2004  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Majka uszkadza zawias w drzwiach szafy i prosi Kubę o naprawę usterki. Kuba udaje się do teścia po pomoc, a ten radzi mu, by postąpił jak mężczyzna i nie dał się wrobić w żadne naprawy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Majka wraca z podroży. Rozpakowując się uszkadza zawias w drzwiach szafy. Prosi Kubę, by naprawił usterkę. Kuba udaje się do teścia po pomoc. Jacek, jako doświadczony mąż radzi zięciowi, by postąpił jak prawdziwy mężczyzna i nie dał się wrobić w żadne naprawy. W międzyczasie Anka poucza Majkę, by absolutnie nie odpuszczała i wymogła na mężu naprawę drzwiczek. Reszta dzieci odczytuje aferę wokół szafy jako powód do rozwodu. Do Jedrulów zagląda Policjant. Jest pod ogromnym wrażeniem nowego telewizora plazmowego. Jadzia zachęca go do oglądania. Niestety, przy zmianie kanałów telewizor przestaje działać. Jadzia jest przerażona, plazma to najnowszy i najukochańszy nabytek Jędruli. Kobieta zmusza Policjanta, by sprowadził fachowca zanim Jędruś odkryje usterkę. W tym czasie stara się zrobić wszystko, żeby odciągnąć męża od oglądania kina domowego. Wysyła go więc pod byle pretekstem do sąsiadów. Jacek wykorzystuje obecność Jedruli i zaciąga go do Majki, by naprawić drzwi w szafie. Panowie poczęstowani przez Dziadka jarzębiakiem próbują usunąć uszkodzenie. Jadzia natomiast wpada na pomysł, aby Policjant przyprowadził Romka - specjalistę od nowoczesnych urządzeń.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...