Teleman

S.W.A.T. (16)

(S.W.A.T.: Payback)

serial sensacyjny USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Uprowadzono dziedziczkę fortuny. Przestępcy żądają wysokiego okupu. Hondo i jego podwładni rozpoczynają śledztwo. Mumford zaskakuje kolegów informacją, że po raz czwarty postanowił się ożenić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Porucznik policji Daniel "Hondo" Harrelson (Shemar Moore) zostaje mianowany dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Jego pierwszą szkołą życia była ulica, dlatego stara się zachować lojalność zarówno wobec środowiska, w którym się wychował, jak i kolegów z pracy. Próbuje wpoić podwładnym swoją zasadę, zgodnie z którą najważniejsze są komunikacja i szacunek, zaś stosowanie przemocy traktuje jako ostateczność. Niestety, zdarzają się sytuacje kryzysowe, gdy od szybkiej reakcji zależy ludzkie życie. Wówczas zasada Harrelsona nie znajduje zastosowania. Remake popularnego serialu z lat 70. ubiegłego wieku.

W tym odcinku

Zostaje uprowadzona dziedziczka fortuny. Przestępcy żądają wysokiego okupu. Do poszukiwań porwanej zostaje wyznaczony oddział Hondo. Porucznik i jego podwładni natychmiast rozpoczynają szeroko zakrojone działania. Tymczasem Mumford zaskakuje swoich kolegów informacją, że po raz czwarty postanowił się ożenić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...