Teleman

S.W.A.T. (17)

(S.W.A.T.: Armory)

serial sensacyjny USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gangster barykaduje się z zakładnikami w prywatnym domu. Oddziałowi Hondo udaje się ocalić życie przetrzymywanym. Przestępca zostaje przewieziony do bazy. Tam jednak bandycie udaje się oswobodzić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Porucznik policji Daniel "Hondo" Harrelson (Shemar Moore) zostaje mianowany dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Jego pierwszą szkołą życia była ulica, dlatego stara się zachować lojalność zarówno wobec środowiska, w którym się wychował, jak i kolegów z pracy. Próbuje wpoić podwładnym swoją zasadę, zgodnie z którą najważniejsze są komunikacja i szacunek, zaś stosowanie przemocy traktuje jako ostateczność. Niestety, zdarzają się sytuacje kryzysowe, gdy od szybkiej reakcji zależy ludzkie życie. Wówczas zasada Harrelsona nie znajduje zastosowania. Remake popularnego serialu z lat 70. ubiegłego wieku.

W tym odcinku

Gangster barykaduje się wraz z zakładnikami w prywatnym domu. Oddziałowi Hondo udaje się ocalić życie przetrzymywanym i aresztować przestępcę, który zostaje przewieziony do bazy S.W.A.T.-u. Tam jednak bandycie udaje się oswobodzić. Mężczyzna zamyka się w zbrojowni razem z Jessicą i Michaelem Plankiem. Ta trudna sytuacja zmusza do interwencji snajpera w stanie spoczynku, który niegdyś służył w oddziale.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...