Nasz nowy dom (159)

reality show Polska 2019  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Pani Izabela samotnie wychowuje czworo dzieci. Zaczęła na własną rękę remontować zrujnowany dom. Obecnie pięć osób mieszka w jednym pokoju i śpi na dwóch łóżkach. Łazienka służy im za kuchnię.

Oglądaj w telewizji

Wt 28.03 4:00
Super Polsatlogo

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Pani Izabela kilka miesięcy temu została wdową. Samotnie wychowuje szesnastoletniego Szymona, dwunastoletnią Weronikę, jedenastoletnią Wiktorię i niespełna trzyletnią Alicję. Zrozpaczona kobieta zaczęła na własną rękę remontować ich stary, zrujnowany dom. Przegniłe podłogi trzeba było budować od początku. Brak pieniędzy wymusił zatrzymanie robót. Obecnie cała piątka mieszka w jednym pokoju, śpi na dwóch łóżkach. Łazienka służy im za kuchnię. Z przerażeniem myślą o zimie, bo stary piec zalewa dom wrzącą wodą. Przed ekipą Artura Witkowskiego duże wyzwanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...