Magda M. 3 (15)

serial obyczajowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda otrzymuje australijską wizę. Piotr wraca do Warszawy. Wojtek przekazuję tę informację Magdzie. Aby uniknąć spotkania, Magda podejmuje decyzję o natychmiastowym wyjeździe.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

Magda otrzymuje australijską wizę. Tymczasem Piotr czeka na samolot do Warszawy. Wojtek przekazuję tę informację Magdzie. Ta domaga się od Marioli wyjaśnień. Prawniczka, by uniknąć spotkania z Piotrem, podejmuje decyzję o natychmiastowym wyjeździe. Nie dostaje jednak biletów. Mimo to zaczyna pakować rzeczy, licząc, że ktoś zrezygnuje z lotu. Piotr prosto z lotniska jedzie z kwiatami do Magdy. Na miejscu spotyka Filipa. Magda nie chce rozmawiać z Korzeckim. Filip zaczyna się domyślać przyczyn tak szybkiego wyjazdu, do jakiego dąży ukochana i nie podoba mu się jej zachowanie. Następnego ranka Magdzie udaje się kupić dwa bilety. Piotr prosi Mariolę, by oddała mu płytę, którą zostawił dla Magdy. Asystentka okłamuje go i zanosi nagranie prawniczce. Mariola zastaje Magdę przygotowaną do odjazdu na lotnisko. Filip zostawia ją, by w spokoju obejrzała to, co przygotował dla niej Piotr.

Występują

Twórcy

Ładuję...