Magda M. 3 (14)

serial obyczajowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiktor oznajmia w fundacji, że Karolina kończy z nimi współpracę. Magda nie odbiera telefonu od Piotra. Wojtek oświadcza się Marioli. Filip wręcza Magdzie pierścionek zaręczynowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

Filip daje Magdzie strój do nurkowania. Wojtek chce wytłumaczyć prawniczce przyczyny wyjazdu Piotra. Barbara kolejny raz namawia Agatę na małżeństwo z jej synem. Sytuację rozwiązuje Rafał, który mówi, że dostał propozycję pracy zagranicą, a jego matka wyjeżdża do kuzynostwa. Sebastian i Agata namawiają Magdę, by spędziła noc z Filipem. Waligórowie zabierają Julkę do siebie. Wiktor oznajmia w fundacji, że Karolina kończy z nimi współpracę. Waligóra i jego żona mają ciche dni. Wojtek oświadcza się Marioli. Magda, która spędza czas z Filipem, nie odbiera telefonu od Piotra. Piotr mówi Wojtkowi i Marioli, że za tydzień wraca do kraju. Magda świętuje z przyjaciółmi awans w kancelarii. Filip wręcza jej pierścionek zaręczynowy.

Występują

Twórcy

Ładuję...