Magda M. 3 (9)

serial obyczajowy Polska 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda przyznaje się przyjaciołom, że myliła się co do Piotra. Julka zaprzyjaźnia się z dziećmi Waligórów. W banku dochodzi do konfliktu między Agatą a Konradem. Wojtek pociesza Mariolę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

Magda przyznaje się przed przyjaciółmi, że myliła się co do Piotra i dopiero teraz przejrzała na oczy. Julka zaprzyjaźnia się z dziećmi Waligórów. W banku dochodzi do konfliktu między Agatą a Konradem. Wojtek pociesza Mariolę, która zamartwia się milczeniem Piotra. Dochodzi między nimi do pocałunku. Magda spotyka się z Filipem, swoją miłością z czasów studenckich. Właśnie wrócił on z Australii. To spotkanie sprawia, że do prawniczki powracają wspomnienia z przeszłości. W fundacji Femina zaczyna pracować nowy terapeuta, Andrzej. Próbuje wytłumaczyć Karolinie, że za bardzo poświęca się rodzinie. Piotr odzywa się do Marioli i Doroty. Mariola przychodzi do Magdy z płytą od Piotra.

Występują

Twórcy

Ładuję...