Szkoła (726)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Licealiści Wojtek Pyrek i Grzegorz Mrugalski trenują grę w tenisa. Ich kolega z tej samej sekcji ma wziąć udział w zawodach międzyszkolnych, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Licealiści Wojtek Pyrek i Grzegorz Mrugalski trenują grę w tenisa. Ich kolega z tej samej sekcji ma wziąć udział w zawodach międzyszkolnych, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody. Kiedy okazuje się, że chłopak nie może wystartować z powodu kontuzji, nastolatkowie zaczynają rywalizować miedzy sobą o jego miejsce. Tomasz Dudziak postanawia wybrać ucznia niemającego żadnych kłopotów z nauką. Wybór pada na Wojtka. Ostatecznie zawodnik zajmuje czwarte miejsce. Jego koledzy są rozczarowani, ponieważ liczyli na atrakcyjne nagrody dla szkoły. Zazdrosny Grzesiek wykorzystuje sytuację, by nastawić ich przeciwko Pyrkowi. Inna licealistka, Blanka Rybicka, ma problemy ze snem. Podczas lekcji często bywa niewyspana, coraz częściej zasypia w nieodpowiednich sytuacjach. Nie potrafi tego kontrolować. Nie zdaje też sobie sprawy, że podobne objawy mogą być oznaką poważnej choroby. Wkrótce zasypia podczas randki. Przyjaciółka coraz bardziej się o nią martwi. Podejrzewa u Blanki na narkolepsję.

Występują

Zobacz także

Ładuję...