Szkoła (713)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Licealista Olek udaje ból brzucha, ponieważ nie chce chodzić na randki z Pauliną. Jest znudzony tym związkiem, ale boi się go zakończyć. Postanawia okłamać partnerkę, że choruje na raka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie współczesnych nastolatków, uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji.

W tym odcinku

Licealista Olek Szumski udaje ból brzucha, ponieważ nie chce chodzić na randki z Pauliną Kotulą. Jest znudzony tym związkiem, ale boi się go zakończyć. Postanawia okłamać partnerkę, że choruje na raka i niebawem umrze. Jak twierdzi, muszą się rozstać, bowiem chce teraz być sam. Nastolatka wyraża na to zgodę. Później w tajemnicy rozpoczyna zbiórkę pieniędzy na leczenie Olka. Wkrótce informacja dociera do nauczycieli. Barbara Gruszka odkrywa kłamstwo ucznia. Inne licealistki, Renata Kosińska i Laura Mirecka, są przyjaciółkami. Uwielbiają robić razem zdjęcia, które potem zamieszają w internecie. Pewnego dnia druga z nastolatek zdaje sobie sprawę, że koleżanka celowo robi jej brzydkie fotografie, żeby sama wyglądała lepiej. Wojna dziewczyn nie podoba się ich partnerom. Witek i Marcel postanawiają zakończyć swoje związki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...