Teleman

Kuchenne rewolucje: Gdańsk, Gościniec Myśliwski (1)

program rozrywkowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mimo malowniczego położenia Gościniec Myśliwski nie cieszy się powodzeniem. Restauracja przynosi straty, choć według właściciela serwuje smaczne dania. Magda Gessler wprowadza w niej zmiany.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i przeprowadzony eksperyment okazał się sukcesem.

Mimo malowniczego położenia w zielonej części Gdańska, Gościniec Myśliwski nigdy nie cieszył się powodzeniem wśród klientów. Drugim właścicielem jest Grzegorz, zwany Gregiem. Niestety, nie zna się on na prowadzeniu restauracji, a lokal co miesiąc przynosi straty. Choć marketingiem zajmuje się specjalistka w tej dziedzinie, a według Grega restauracja serwuje smaczne dania, nie przekłada się to na zyski. Jego ostatnią nadzieją jest Magda Gessler, która musi odkryć i naprawić problemy restauracji, żeby ta zaczęła poprawnie funkcjonować.

Zobacz także

Ładuję...