Kuchenne rewolucje: Bielsko-Biała, Restauracja Italia (6)

program rozrywkowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda Gessler gości w restauracji w Bielsku-Białej. W tym miejscu rządzi polsko-włoskie małżeństwo, Maria i Fulvio, których wspomaga Tunezyjczyk Salvatore. Lokal jest brudny i źle urządzony.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje stojące na krawędzi bankructwa i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy ciężką pracę zwieńczył sukces.

Magda Gessler gości w restauracji, która jest prawdziwą namiastką Włoch w Bielsku-Białej. W tym miejscu rządzi polsko-włoskie małżeństwo, Maria i Fulvio, których na kuchni wspomaga Tunezyjczyk Salvatore. Prowadzący lokal serwują smaczne dania. Niestety, jest w nim też brudno, chaotycznie i bez pomysłu. Doświadczona restauratorka nie będzie tym razem rewolucjonizować smaku dań, poświęci natomiast uwagę między innymi karcie win.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...