Teleman

Kuchenne rewolucje: Warszawa, Tawerna (14)

program rozrywkowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda Gessler przyjmuje zaproszenie właściciela Tawerny w Warszawie. W lokalu rządzi i gotuje Ormianin Artak, który widzi w sobie doskonałego kucharza. Innego zdania jest jego menadżer.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem

Magda Gessler przyjmuje zaproszenie właściciela polsko-ormiańskiej Tawerny w Warszawie. W lokalu rządzi i gotuje Ormianin Artak, który widzi w sobie doskonałego restauratora i świetnego kucharza. Innego zdania jest jego menadżer, a zarazem wspólnik Piotr, dla którego Tawerna to stołówka, a nie restauracja.

Zobacz także

Ładuję...