Kuchenne rewolucje: Łódź, restauracja Do Syta (2/15)

program rozrywkowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na przedmieściach Łodzi mieści się restauracja pana Piotra. Zarządza nią ojciec właściciela, którego wspiera synowa. Magda Gessler zostaje wezwana, by pomóc wybrnąć jej z finansowej zapaści.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem

Na przedmieściach Łodzi mieści się rodzinna restauracja pana Piotra. Prawdziwym zarządzającym jest ojciec właściciela, którego wspiera synowa. Magda Gessler zostaje wezwana, by pomóc wybrnąć restauracji z finansowej zapaści. Tym razem będzie ona walczyć z pleśnią, iskrzącym jedzeniem i wszechobecną chemią.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...