Rodzina zastępcza | odc. 84: Ciemna strona mediów

serial komediowy Polska 2004  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Jędrula czyta bardzo niepochlebny artykuł o sobie. Jest wstrząśnięty. Następnego dnia pojawiają się jeszcze gorsze oskarżenia. Pomysł rozprawienia się z dziennikarzem podsuwa mu Jacek.

Oglądaj w telewizji

Wt 16.08 3:30
Nickelodeonlogo

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Jędrula podczas lektury gazety natyka się na bardzo niepochlebny artykuł o sobie. Dziennikarz w ostrych słowach wytyka mu przekręty finansowe oraz niewielką wartość artystyczną produkowanych przez niego filmów. Jędrula jest wstrząśnięty. Żąda przeprosin od redakcji. Następnego dnia czyta jeszcze gorsze oskarżenia pod swoim adresem. Zamierza pozwać gazetę do sądu. Majka odradza mu taką drogę postępowania. Dobry pomysł, jak rozprawić się z dziennikarzem, podsuwa mu za to Jacek. Natomiast Eliza i Zosia zauważają, że ciocia ma nowe, na pewno drogie perfumy. Ulka dumnie wyjaśnia, że to prezent od firmy, którą poparła na posiedzeniu komisji w ostatnim przetargu. Wkrótce kobieta odkrywa w gazecie artykuł dotyczący tej sprawy. Ulka postanawia się ukryć. Jest przekonana, że poszukuje ją policja.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...