Szkoła (688)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Patryk zrywa z Dżesiką. Dziewczyna już planowała wspólną przyszłość. Chcąc się zemścić, dosypuje do soku rywalki środki na przeczyszczenie. Tymczasem dwaj uczniowie siódmej klasy są prześladowani.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealista Patryk Wiśniewski zrywa z Dżesiką. Dziewczyna już planowała ich wspólną przyszłość, tymczasem on nie był gotowy na poważne zobowiązania. Wolny nastolatek umawia się do kina z inną koleżanką. Dżesika nie potrafi pogodzić się z rozstaniem, wini za wszystko Laurę. Chcąc się zemścić, dosypuje do soku rywalki środki na przeczyszczenie. Dziewczyna trafia do szpitala w wyniku wstrząsu anafilaktycznego. Tymczasem dwaj uczniowie siódmej klasy, Nikodem Gajecki i Tomek Rudnicki, są prześladowani przez licealistów. W ich obronie stają gimnazjaliści - Arek i Janek. W akcie zemsty zarysowują auto jednego z chuliganów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...