Szpital | sezon 13 odc. 895

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

18-letnia pacjentka Wojciecha Jarosza nagrała filmik, w którym zamierzała popełnić samobójstwo. Do doktora Michała Morawskiego trafia zaś roczny chłopiec z infekcją dróg moczowych.

Oglądaj w telewizji

Śr 24.08 11:55
TVN 7logo

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

18-letnia pacjentka doktora Wojciecha Jarosza nagrała filmik, w którym zamierzała popełnić samobójstwo. Udawała, że chce się utopić, żeby zmusić byłego partnera do powrotu. Chłopak bardzo się o nią boi. Wbrew sobie kończy swój obecny związek. Do doktora Michała Morawskiego trafia roczny chłopiec z infekcją dróg moczowych. Pozostawał pod opieką młodego ojca, który kilka razy zapomniał podać synkowi lekarstwo. Teściowa mężczyzny namawia córkę, żeby zostawiła nieodpowiedzialnego małżonka. Ona daje ukochanemu ostatnią szansę. Niestety, dwudziestolatek za namową kolegi zażywa narkotyk. Będąc pod wpływem substancji odurzającej upuszcza chore dziecko na podłogę. Przerażony konsekwencji ucieka ze szpitala.

Występują

Zobacz także

Ładuję...