Szpital | sezon 13 odc. 893

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala trafia rodząca 20-latka. Przyjmuje ją dr Morawski. Pacjentka zaszła w ciążę tuż po maturze. Jej partner nie był gotowy na bycie ojcem. Zostawił dziewczynę dwa tygodnie przed rozwiązaniem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do szpitala trafia rodząca 20-latka. Przyjmuje ją doktor Michał Morawski. Zaszła w ciążę tuż po maturze. Jej partner nie był gotowy na bycie ojcem. Zostawił dziewczynę dwa tygodnie przed rozwiązaniem. Wciąż jednak martwi się o ukochaną, więc przyjeżdża do szpitala. Kiedy dowiaduje się, że stan ich nowo narodzonego dziecka jest ciężki, ponownie ucieka. Doktor Dominika Gajda pomaga mężczyźnie zamkniętemu przez kolegów w saunie. Za czasów licealnych był pośmiewiskiem. Dziś ma prestiżową, dobrze płatną pracę. Była miss szkoły, żona najpopularniejszego ucznia, jest znudzona swoim dotychczasowym życiem. Postanawia poderwać pacjenta i wyjechać z nim za granicę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...