Na sygnale: Nic śmiesznego (219)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Ekipa Anny jedzie na pomoc mężczyźnie, który przestał oddychać. Okazuje się, że nie da się uratować chorego, a Reiter wdaje się w konflikt z Kubą. Zespół Wiktora dostaje wezwanie do studia radiowego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Ekipa Anny jedzie na pomoc mężczyźnie, który nagle przestał oddychać. Kiedy okazuje się, że nie da się uratować chorego, doktor Reiter wdaje się w konflikt z Kubą. Zespół Wiktora dostaje wezwanie do studia radiowego, gdzie jeden z dziennikarzy zaczął się nagle dziwnie zachowywać. Szef pacjenta podejrzewa, że zażył on narkotyki. Po chwili identyczne objawy zaczynają się pojawiać także u innych osób, również u doktora Banacha. Tymczasem na numer alarmowy dzwoni dziewczynka, której ojciec stracił przytomność. Przerażone dziecko próbuje zawieźć chorego do szpitala, choć nie umie prowadzić auta. Niestety, dochodzi do wypadku...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...