Nielegalni (5)

serial sensacyjny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Konrad Wolski dowiaduje się o planach białoruskiego Minaftu, który planuje odkupienie akcji polskich Azotów. Razem z Ewą Dębską ma szansę na zdobycie poszukiwanych przez nich papierów premiera.

Oglądaj w telewizji

Wt 30.08 3:25
CANAL+ Serialelogo

Opis

Konrad Wolski (Grzegorz Damięcki), szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmuje w Stambule białoruskiego handlarza bronią. Dzięki temu dociera do informacji o planowanym zamachu terrorystycznym w Szwecji. Broń, która ma zostać w nim użyta pochodzi z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad prosi Travisa (Filip Pławiak), polskiego szpiega, aby zdobył informacje pozwalające udaremnić plan terrorystów. Niestety mężczyzna zostaje zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego ewakuacji do Mińska wyrusza Sara (Sylwia Juszczak), oficer polskiej Agencji Wywiadu. Tymczasem emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Celem oficerów Agencji Wywiadu stają się archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

W tym odcinku

Konrad Wolski (Grzegorz Damięcki) dowiaduje się o planach białoruskiego Minaftu, który planuje odkupić akcje polskich Azotów. Razem z Ewą Dębską (Agnieszka Grochowska) ma szansę na zdobycie poszukiwanych przez nich papierów premiera. Muszą spełnić tylko jeden warunek - zapewnić pomyślność tej transakcji. Niestety jest to niemal niemożliwe oraz wyjątkowo niekorzystne dla kraju. Tymczasem Travis kontynuuje inwigilację w białoruskim KGB.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...