Świat według Kiepskich | odc. 340: Jesień średniowieczna

serial komediowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paździoch wyjawia Ferdkowi swój największy sekret - wynalazł maszynę czasu, za pomocą której zamierza przenieść się do roku 1970. Chce odwrócić los i nie wstępować w związek małżeński z Heleną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski).

W tym odcinku

Marian Paździoch wyjawia Ferdkowi swój sekret. Wynalazł maszynę czasu, za pomocą której zamierza przenieść się do roku 1970. Chce odwrócić los i nie wstępować w związek małżeński ze swoją żoną, Heleną. Na próbę postanawia wysłać w przeszłość Arnolda Boczka... Gościnnie w tym odcinku wystąpią: Zofia Czerwińska jako Malinowska oraz Henryk Gołębiowski w roli Tajsona.

Występują

Zobacz także

Ładuję...