CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 1 odc. 14

(CSI: Miami: Forced Entry)

serial kryminalny USA 2003  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Nagi młody mężczyzna zostaje znaleziony martwy w łóżku w swoim domu. Jest przywiązany za nogi i ręce, co może świadczyć o seksualnym motywie zbrodni. Detektywi nie znajdują oznak kradzieży.

Oglądaj w telewizji

So 27.07 21:00
TV 6logo

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Nagi młody mężczyzna zostaje znaleziony martwy w łóżku, w swoim własnym domu. Sposób związania ofiary nasuwa przypuszczenia o seksualnym motywie zbrodni. Potwierdza to fakt, że detektywi nie znajdują oznak kradzieży, chociaż mężczyzna był zamożny. Caine zwraca uwagę na zegarek denata oraz ślad po tatuażu na jego ramieniu. Tymczasem Calleigh i Delko trafiają na wyjątkowo makabryczne miejsce zbrodni. Ktoś zabił tam seryjnego mordercę, który w swoim krematorium spalił mnóstwo zwłok.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...