CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 1 odc. 4

(CSI: Miami: Just One Kiss)

serial kryminalny USA 2002  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na plaży zostaje znalezione ciało młodego mężczyzny. W pobliżu por. Caine oraz policjanci z jego grupy znajdują też nieprzytomną dziewczynę. Ślady prowadzą do pobliskiej rezydencji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Na plaży w Miami zostaje znalezione ciało młodego mężczyzny z dziwną raną na twarzy, jakby rodzajem oparzenia na policzku, oraz cięciem na szyi. W pobliżu miejsca zbrodni porucznik Horatio Caine oraz policjanci z jego grupy śledczej znajdują też nieprzytomną dziewczynę. Ślady prowadzą do pobliskiej rezydencji. Mieszkają w niej Hamiltonowie, jedna z najbardziej wpływowych rodzin na Florydzie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...