CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 1 odc. 7

(CSI: Miami: Breathless)

serial kryminalny USA 2002  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. Okazuje się, że ostatniej nocy zabawiał na imprezie dziewczyny tańcem erotycznym. Zespół Caine'a odwiedza rezydencję, w której odbywała się impreza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. Okazuje się, że miał na imię Noel i ostatnią noc spędził na przyjęciu, podczas którego zabawiał tańcem erotycznym zaproszone dziewczyny. Horatio Caine i jego zespół ekspertów medycyny sądowej odwiedzają rezydencję, w której odbywała się impreza. Muszą ustalić, z którą kobietą zamordowany mężczyzna miał zbliżenie. Tymczasem Delko prowadzi sprawę, która tylko pozornie wydaje się łatwa. Tym razem morderstwo popełniono w głębinach oceanu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...