Szkoła (609)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przemek i Paweł są przyjaciółmi. Obaj biorą udział w międzyszkolnym konkursie fotograficznym. Maturzystka Monika odbiła chłopaka Agacie. Koleżanki pokrzywdzonej postanawiają dokonać zemsty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Przemek Olczyk i Paweł Krolak są przyjaciółmi. Obaj biorą udział w międzyszkolnym konkursie fotograficznym. Drugi z nastolatków przechodzi do kolejnego etapu, a jego kolega odpada z rywalizacji. Partnerka Przemka, Ewa, nie potrafi zaakceptować sukcesu Pawła. Niszczy jego aparat, żeby uniemożliwić mu zwycięstwo. Dziewczyna Krolaka, Paulina, jest przekonana, że zrobił to przyjaciel ukochanego. Maturzystka Monika Zarzycka odbiła chłopaka Agacie Łukaszewskiej. Koleżanki pokrzywdzonej, które od dawna nienawidzą jej rywalki, postanawiają dokonać zemsty. Dosypują do napoju Moniki narkotyki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...