Teleman

Szkoła (596)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Licealista Darek Teodorczyk znęca się nad młodszymi uczniami. Prześladowani postanawiają zorganizować akcję przeciwko przemocy. Chuligan o wszystkim się dowiaduje i staje się bardziej agresywny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealista Darek Teodorczyk znęca się nad młodszymi uczniami. Prześladowani postanawiają zorganizować akcję przeciwko przemocy. Niestety, chuligan o wszystkim się dowiaduje i zaczyna ich jeszcze bardziej nękać. Wreszcie chłopcy informują nauczyciela, który uświadamia Darkowi, co mu grozi. Żeby się zemścić, nastolatek nasyła na uczniów swoich kolegów. Gimnazjalistka Magda Lach ma partnera ze szkoły średniej. Licealista zdradził kolegom, że nie zależy mu na dziewczynie, chce ją tylko zaciągnąć do łóżka. Znajomy Magdy odkrywa prawdę i próbuje przestrzec uczennicę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...