Przyjaciele | sezon 1 odc. 1: The One Where Monica Gets A Roommate

(Friends: Pilot)

serial komediowy USA 1994-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monica, Rachel, Ross, Chandler, Joey i Phoebe tworzą zgraną paczkę przyjaciół. Wierzą, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. Marzą o prawdziwej miłości i poszukują partnera.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Monica, Rachel, Ross, Chandler, Joey i Phoebe tworzą zgraną paczkę przyjaciół. Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni. Wierzą, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. Marzą o prawdziwej miłości i poszukują upragnionego partnera. Życie nie szczędzi im jednak niespodzianek. Rachel właśnie zostawiła narzeczonego przed ołtarzem. Z kolei Ross jest w depresji. Niedawno dowiedział się, że jego ukochana żona jest lesbijką.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...