Teleman

Przyjaciele

serial komediowy USA
zdjęcie

Emisje w TV

Program archiwalny.

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności, nie wiedzą co to nuda i uwielbiają pielęgnować własne fobie. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courtney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

Występują

Ostatnie odcinki

Przyjaciele (18-ost.)

Druga część finałowego odcinka serialu. Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler i Ross spędzają ze sobą ostatni wspólny dzień.

Przyjaciele (17/18)

Pierwsza część finałowego odcinka. Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler i Ross byli ze sobą na dobre i złe. Ale nadszedł czas rozstania.

Przyjaciele (16/18)

Rachel wyjeżdża do Paryża, gdzie dostała atrakcyjną pracę. Monica i Chandler przygotowują się do przeprowadzki. Erica zaczyna rodzić...

Ładuję...