Gliniarze: Tabu (155)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Niania kilkuletniego Miłosza zostaje zaatakowana. Chłopiec ginie bez śladu. Ojciec podejrzewa swoją byłą żonę, która już raz próbowała uprowadzić syna. Kobieta nie przyznaje się jednak do winy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalszy ciąg serialu z gatunku docu-crime opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Niania kilkuletniego Miłosza zostaje zaatakowana, a chłopiec ginie bez śladu. Ojciec dziecka podejrzewa swoją byłą żonę, która już raz próbowała uprowadzić syna. Kobieta nie przyznaje się jednak do winy i twierdzi, że poprzednim razem miała powód. Według niej Miłosz był molestowany. Detektywi rozpoczynają wyścig z czasem, by uratować chłopca z rąk przestępców... Była dziewczyna Krystiana, Paulina, czeka na proces po tym, jak niesłusznie oskarżyła Krystiana o pobicie. Jej matka robi wszystko, by chłopak wycofał zarzuty. Kobieta posuwa się nawet do próby wręczenia policjantowi łapówki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...