Złotopolscy | odc. 212

W skrócie
Marta poznaje przyczynę zwolnienia Wieśka z pracy. Marylka jest przerażona, tym bardziej, że to ona ma zastąpić komisarza Gabriela. Emil spotyka w pubie pana Józefa. Zjawia się także Maryna.
Oglądaj w telewizji
Opis
Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.
W tym odcinku
Marta poznaje bezpośrednią przyczynę zwolnienia Wieśka z pracy. Czuje się bezradna. Marylka jest przerażona takim stanem rzeczy, tym bardziej, że to ona ma zastąpić komisarza Gabriela i przejąć obowiązki komendanta komisariatu. Korzystając z przypadkowej "okazji" Emil daje zadatek na mieszkanie dla Marylki. Tymczasem w pubie spotyka pana Józefa. Obaj grają w bilard. Nieoczekiwanie w lokalu zjawia się także Maryna. Okazuje się, że tym razem sprytna oszustka wcieliła się w rolę rzekomej właścicielki "sprzedanego" właśnie mieszkania.
Występują






































