Teleman

Szkoła (321)

serial paradokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gimnazjalistka Tola dokucza przyjaciółce Indze, która nie chciała jej podpowiadać. Niechcący niszczy jej marynarkę. Matka Ingi mówi o tym wychowawcy. Licealistka Magda boi się, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie współczesnych uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Młodzi ludzie zmagają się z wieloma problemami typowymi dla ich wieku, jak poszukiwanie własnej tożsamości czy potrzeba akceptacji. Wyzwania, jakie stawia przed nimi świat, oraz sprawy, z którymi muszą sobie radzić, wielokrotnie znajdują ujście w ich zachowaniu. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania i poszukiwanie nowych wrażeń to część wątków zaprezentowanych w serialu. W każdym z odcinków widzowie poznają historie uczniów, w których ważną rolę odegrają nauczyciele. Dzięki ich życzliwej pomocy nastolatkowie uświadomią sobie, że z trudnej sytuacji można znaleźć wyjście i najbardziej skomplikowany problem da się mądrze rozwiązać.

W tym odcinku

Gimnazjalistki Inga i Tola pokłóciły się, ponieważ pierwsza z dziewczyn nie chciała podpowiadać przyjaciółce podczas lekcji. Tola zaczyna dokuczać Indze. Niechcący niszczy jej marynarkę, o czym dowiaduje się matka nastolatki. Kobieta opowiada wychowawcy o zdarzeniu. Wkrótce uczennice godzą się i obmyślają zemstę na nadopiekuńczej matce Ingi. Licealistka Magda Żmuda podejrzewa, że jest w ciąży. Dziewczyna robi awanturę młodszej siostrze, Emilii. Ona, chcąc się zemścić, podmienia test ciążowy Magdy na pozytywny. Przerażona nastolatka postanawia zażyć tabletki wczesnoporonne.

Występują

Zobacz także

Ładuję...