Na sygnale: Rozstanie (191)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna zgłasza policjantce Monice, że Potocki molestuje ją w pracy. Adam nagle znika. Zostawia po sobie jedynie krótki list z prośbą, by Piotr go nie szukał. Strzelecki wpada w duże kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Anna zgłasza policjantce Monice, że Potocki molestuje ją w pracy. Adam nagle znika. Zostawia po sobie jedynie krótki list z prośbą, by Piotr go nie szukał. Strzelecki wpada w duże kłopoty, gdy zapomina o oficjalnej kolacji zaręczynowej z rodziną Martyny. Tymczasem ratownicy dostają wezwanie do poprawczaka do dwóch dziwnie zachowujących się nastolatek. Doktor Banach od razu podejrzewa, że dziewczyny zażyły narkotyki. Od razu wzywa policję. Godzinę później lekarz sam zostaje zatrzymany pod zarzutem spożywania alkoholu w pracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...