Rodzinka.pl: Wilgotna Szeherezada (232)

serial komediowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paula ma pretensje do Kuby o zjedzenie lodów, których nie lubi. Kacper potrzebuje zdjęć rodziców do castingu na teściów. Tymczasem okazuje się, że powrót Magdy nie przypadł wszystkim do gustu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Dzieci powoli wyfruwają z gniazda, a Boscy stają przed perspektywą pustego domu. Okaże się również, czy przyjaźń Marii i Marka zamieni się w coś więcej.

W tym odcinku

Paula ma pretensje do Kuby o zjedzenie lodów, których nie lubi. Kacper potrzebuje zdjęć swoich rodziców do "castingu na teściów". Tymczasem okazuje się, że powrót Magdy nie przypadł do gustu wszystkim domownikom. Dziewczyny orientują się, że stały się ofiarami konsumpcjonizmu. Kuba jest świadkiem, jak Agata i Bolo flirtują ze sobą. Ludwik przygotowuje dla Natalii romantyczny wieczór pełen wrażeń.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...