Lombard. Życie pod zastaw (21)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Córka Mieszka i Moniki cierpi na niedorozwój tętnic płucnych. Szansę dla dziewczynki stanowi kosztowna operacja. Mieszko zastawia w lombardzie kolekcję płyt winylowych, ale pieniędzy wciąż brakuje...

Oglądaj w telewizji

Nd 3.07 3:00
TV Puls 2logo
Śr 13.07 10:00
TV Pulslogo

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Córka Mieszka i Moniki cierpi na niedorozwój tętnic płucnych. Szansę dla dziewczynki stanowi operacja, która, niestety, jest bardzo kosztowna. Mieszko zastawia w lombardzie swoją kolekcję płyt winylowych, ale pieniędzy, które w ten sposób zyskał, nie wystarczy na zabieg. Mężczyzna posiada jeszcze jedną cenną płytę, jednak nie chce jej sprzedać. Przedmiot ten ma też wartość sentymentalną dla Kazimierza, który proponuje Mieszkowi pożyczkę na niski procent, w zamian za możliwość roztoczenia opieki nad płytą przez rok.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...