Lombard. Życie pod zastaw (20)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klient zastawia wełniane pledy, by mieć pieniądze na swoją nową pasję - kolarstwo. Po chwili zjawia się jego dziewczyna, która oferuje rower w zamian za pledy. Okazuje się, że para przechodzi kryzys.

Oglądaj w telewizji

Wt 12.07 10:00
TV Pulslogo

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

W lombardzie pojawia się chłopak, który przynosi piękne pledy z wełny czesankowej. Zastawia je, by mieć pieniądze na swoją nową pasję, czyli kolarstwo. Po chwili do sklepu przychodzi dziewczyna, by zastawić rower, którego mógłby potrzebować nowy klient. W zamian chce odzyskać pledy. Okazuje się, że młodzi ludzie są parą, przechodzą jednak trudne chwile. Pracownicy lombardu próbują im pomóc dogadać się. W międzyczasie Andżelika idzie razem z Marysią na spotkanie do więzienia. Tam dochodzi do emocjonujących scen.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...