Lombard. Życie pod zastaw (11)

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do lombardu przychodzi Ewa, która wpada w oko Adkowi. Zastawia perły podarowane przez męża. Mężczyzna wykupuje biżuterię za wyższą kwotę. Okazuje się, że cierpi on na chorobę dwubiegunową.

Oglądaj w telewizji

So 16.07 4:00
TV Puls 2logo

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Do lombardu przychodzi Ewa, która wpada w oko Adkowi. Zastawia perły podarowane przez męża. Mężczyzna wykupuje jednak biżuterię za wyższą kwotę. Okazuje się, że cierpi on na chorobę dwubiegunową, objawiającą się zmiennością nastrojów. Adkowi udaje się umówić z Ewą na lunch, podczas którego namawia ją do rozwodu. Gdy o ich znajomości dowiaduje się mąż kobiety, wpada w szał i demoluje mieszkanie. Przerażona Ewa szuka pomocy u Adka. Tymczasem Paula znajduje w Internecie swoje rzeczy wystawione na sprzedaż przez syna Kazimierza. Dziewczyna planuje zemstę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...