Teleman

Przyjaciółki | sezon 5 odc. 52

serial obyczajowy Polska 2015  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do domu Anki wprowadza się Paweł ze swoją nową dziewczyną, która okazuje się wyjątkowo irytująca. Zuza zapomina podpisać dokumenty kredytowe. Dorota informuje Andrzeja, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie czterech koleżanek. W tym sezonie uczucie Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) zostanie wystawione na ciężką próbę. Kochan straci swój salon fryzjerski. Tymczasem pojawi się kolejna szansa na adopcję. Zakochana Inga (Małgorzata Socha) układa sobie życie z Szymonem (Filip Bobek). Gruszewska ma tylko wątpliwości, czy partner odnajdzie się w roli ojca Hani. Na dodatek w jej życiu pojawi się jeszcze jeden mężczyzna. W końcu Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) jest szczęśliwa: znalazła nową miłość i otworzyła z Ingą muffiniarnię. Niestety w jej życie ponownie wkroczy były mąż Paweł (Bartek Kasprzykowski), który wraz z nową partnerką (Marta Żmuda-Trzebiatowska) wprowadzi się do starego domu i będzie próbował go przejąć. Tymczasem przypadkowe spotkanie Zuzy (Anita Sokołowska) z przystojnym Jerzym (Mariusz Bonaszewski) wywraca poukładane życie pani dyrektor do góry nogami. Markiewicz zupełnie traci dla niego głowę. Wkrótce okazuje się, że ukochany jest blisko związany z jej przyjaciółką - Ingą.

W tym odcinku

Do domu Anki wprowadza się Paweł ze swoją nową dziewczyną. Natalia jest wyjątkowo irytująca. Strzelecka obmyśla sprytny plan, by poskromić niegrzeczną przyjaciółkę byłego męża. Tymczasem Zuza jest po uszy zakochana w Jerzym. Roztargniona pani dyrektor zapomina podpisać dokumenty upoważniające do wypłaty pierwszej transzy kredytu. Ginter zjawia się w banku, by wyjaśnić sprawę. Zabiera Markiewicz na kawę. Patrycja jest bezrobotna. Koleżanki postanawiają jej pomóc. Załatwiają jej pracę w salonie Seba. Dorota informuje Andrzeja, że jest w ciąży. Inga podejrzewa jednak, że Rozwenc kłamie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...