Gliniarze: Nałóg (67)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Młody mężczyzna świętuje wyjście z więzienia, zostaje jednak napadnięty. Ofiara odsiedziała wyrok za handel narkotykami. Mazur i Górski próbują powiązać skazańca z dawnymi wspólnikami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Roberta Barcza (Maciej Sufa), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Młody mężczyzna świętuje swoje wyjście z więzienia, zostaje jednak brutalnie napadnięty i pobity. Ofiara odsiedziała wyrok za handel narkotykami. Olgierd Mazur i Krystian Górski rozpoczynają śledztwo. Próbują powiązać mężczyznę z dawnymi wspólnikami i zagłębiają się w narkotykowy półświatek. Sprawca napaści wydaje się nieuchwytny. Policjanci ratują byłego członka sekty, który postanowił z niej uciec. Przywódca wspólnoty wymaga bezgranicznego oddania i posłuszeństwa wobec swoich poddanych. Krystian Górski postanawia na własnej skórze dowiedzieć się, na czym polega przynależność do sekty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...